2011/2012

Rok szkolny 2011/2012
Dnia 3 lipca Absolwenci Szkoły Podstawowej spotkali się przy ognisku razem z wychowawcą p. Małgorzatą  Piekarską.

Dnia 29 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Najpierw odbyła się uroczysta msza św. w kościele w Nockowej. Po mszy św. wszyscy udali się na salę gimnastyczną do szkoły podstawowej, gdzie odbyły się dalsze uroczystości. Na samym początku miało miejsce wprowadzenie sztandaru szkoły, odśpiewanie hymnu narodowego. W dalszej części głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół –  p. Waldemar Piekarski. Następnie odbyło się przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu i ich ślubowanie. W skład nowego pocztu na rok szkolny 20122013 weszli: chorąży Michał Ignas, asysta Karolina Broda, asysta Natalia Szeliga. Później nastąpiło ślubowanie klas szóstych. W dalszej części uroczystości odbyła się cześć artystyczna w wykonaniu klasy szóstej pod kierunkiem p. Małgorzaty Piekarskiej. Po występie uczennice klasy piątej: Weronika Kozuń i Natalia Szeliga zaśpiewały piosenkę pt. „Rzeka marzeń”. Po części artystycznej nastapiło przekazanie tabla szóstoklasistów, wręczenie świadectw ukończenia szkoły podstawowej, nagród oraz listów gratulacyjnych dla rodziców, świadectw z wyróżnieniem dla uczniów klasy czwartej i piątej, nagród za wzorową frekwencję, nagród za osiągnięcia sportowe, za pracę w Samorządzie Uczniowskim, za pracę społeczna. Na zakończenie uroczystości wszyscy tradycyjnie odśpiewali hymn szkoły.

03z

04z

014z

022z

029z

035z

036z043z 

Dnia 21 czerwca odbył się komers klasy szóstej, na który oprócz Grona Pedagogicznego byli zaproszeni uczniowie klasy piątej.

030z

Dnia 19 czerwca klasa czwarta z p. Wychowawczynią Magdaleną Szeligą nocowała  w szkole. Uczniowie przyjemnie spędzili czas przy ognisku, oglądając filmy i  grając w różne gry.

017z

Dnia 14 czerwca odbyły się w naszej szkole występy. Jako pierwsi wystąpili przedszkolaki. W ich wykonaniu usłyszeliśmy piosenki w języku angielskim. Później zaprezentowała się klasa piąta, która przygotowała przedstawienie pt. „Nie ma tego złego”, w którym uczniowie wcielili się w różne postacie z bajek Przedszkolaków i uczniów klasy piątej przygotowała p. Ilona Dulla.

018z

023z 039z


W dniach 4-5 czerwca odbyła się wycieczka do stolicy polskich Tatr – malowniczego i ciągle zaskakującego swym pięknem Zakopanego. W trakcie dwutygodniowego pobytu w górach 50- osobowa grupa turystów składająca się z uczniów, rodziców i opiekunów mogła zobaczyć skocznię narciarską, z której jeszcze nie tak dawno skakał Adam Małysz i inni znani skoczkowie. Uczniowie zwiedzili również Tatrzański Park Narodowy, Dolinę Strążyską, która jest jedna z najpiękniejszych dolin reglowych w okolicy Zakopanego, kościół na „Pękowym Brzyzku”, stary cmentarz, na którym spoczywają znani Polacy, m.in. Kornel Makuszyński, Kazimierz Przerwa- Tetmajer, Ignacy Witkiewicz. Turyści przeszli również Krupówkami- najbardziej znanym i ruchliwym deptakiem. Wszyscy mogli zwiedzić Sanktuarium Niepokalanego Serca Najświętszej Matki Boskiej Fatimskiej. W drugim dniu uczniowie zwiedzili Dolinę Kościeliską, która pomimo deszczowej pogody i tak pozostawała bardzo urokliwa i zagadkowa oraz Jaskinię Mroźną, w której mogli obejrzeć utwory naciekowe o różnych barwach


W dniach 29 V- 1 VI delegacja pocztu sztandarowego w składzie: chorąży Bartosz Bochnak, asysta Magdalena Filipek i Aldona Wiktor wraz z opiekunami p. Magdaleną Szeligą i p. Małgorzata Piekarską uczestniczyła w XXX Ogólnopolskim Sympozjum Stowarzyszenia klubu Szkół Westerplatte. Gospodarzem tegorocznego Sympozjum była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu. W tych dniach w Opolu gościli przedstawiciele 22 szkół z całej Polski, które za patronów mają bohaterów Obrony Westerplatte. Było to niezwykłe przeżycie dla wszystkich, obfitujące w różne wydarzenia. Najważniejszymi momentami było uczestniczenie w wydarzeniach patriotycznych, które dominowały przez cały pobyt na sympozjum. Na pewno była to też dobra okazja do zwiedzenia dolnośląskiego miasta polskiej piosenki i poznania nowych ludzi.

Obraz1 018

Dużo sukcesów osiągnął Wojciech Szeliga z klasy szóstej, który zdobył I miejsca w Gminnym konkursie z języka angielskiego i  Gminnym konkursie historycznym, zaś w Gminnym konkursie Czytania ze zrozumieniem – Czytam i rozumiem” zdobył II miejsce.

W/w konkursie II miejsce zdobył również Szymon Feret z klasy szóstej.

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pań: Ilony Dulli, Magdaleny Szeligi i Małgorzaty Piekarskiej

                                                                                                                         Gratulujemy!

Dnia 29 maja odbył się Gminny konkurs Czytania ze Zrozumieniem – Czytam i rozumiem” dla uczniów z klas I-III. Jan Szeliga z klasy trzeciej zdobył III miejsce. Ucznia przygotowała p. Jolanta Duda.

Dnia 25 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w Ogólnopolskim konkursie – „Olimpus” Największy sukces osiągnął Karol Mucha z klasy czwartej, który został laureatem konkursu, plasując się na 9 miejscu.

Dnia 18 maja uczniowie z klasy piątej: Joanna Lis, Michal Ignas i Natalia Szeliga wzięli udział w eliminacjach wojewódzkich konkursu: - „Wiem, o czym czytam”, który odbył się w Turzym Polu. Uczniowie w drodze na konkurs mogli podziwiać piękne, malownicze krajobrazy i cudowną przyrodę. Uczniowie zostali finalistami konkursu. Uczniów przygotowała p. Małgorzata Piekarska

Obraz1 013

Dnia 18 maja uczniowie z klasy trzeciej: Kacper Filipek, Szymon Fleszar i Jan Szeliga uczestniczyli w III edycji Wojewódzkiego konkursu Czytania ze Zrozumieniem _”Wiem, o czym czytam”. Eliminacje te odbyły się w SP w Czudcu. Gratulujemy Szymonowi Fleszarowi i Janowi Szelidze zdobycia tytułu laureatów konkursu. Uczniów przygotowała p. Jolanta Duda.

Dnia 18 maja uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w V Powiatowej Majówce młodych na trasie Wiśniowa- Pstrągowa. Opiekunami naszych uczniów były panie: Ilona Dulla i Magdalena Szeliga.


Dnia 16 maja odbyła się XI edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego „Trzeciak”. Do tegorocznego dyktanda przystąpiło 15 uczniów z terenu Gminy Iwierzyce. Organizatorem corocznych konkursów jest p. Elżbieta Koczwara.

A oto tegoroczni laureaci:

I miejsce

II miejsce Jan Szeliga (SP Iwierzyce)

III miejsce

Obraz1 003

W dniach 11-12 maja odbył się nocleg dla uczniów uczęszczających na dodatkowe zajęcia z języka polskiego z klasy piątej. Uczniowie miło spędzili czas korzystając z zabaw na świeżym powietrzu, oglądając świetną komedię czy opowiadając niezwykłe straszne historie.

 Wieczorem uczestnicy noclegu wybrali się na spacer.

Dnia 8 maja odbyła się X edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów z klas IV-VI. W tym roku do konkursu przystąpiło 10 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu Gminy Iwierzyce (Olchowej, Sielca, Nockowej, Bystrzycy, i Iwierzyc). Tytuł tegorocznego dyktanda to „Pomysł na życie”. Organizatorem konkursu była p. Małgorzata Piekarska.

A oto laureaci konkursu:

I miejsce – Agata Chmiel (klasa IV) – SP Bystrzyca

II miejsce – Marta Rachwalska (klasa V) – SP Bystrzyca

III miejsce – Jadwiga Pelc (klasa VI) – SP Nockowa

Wyróżnienie – Aldona Wiktor (klasa VI) – SP Iwierzyce

Wyróżnienie – Sara Patro (klasa VI) – SP Olchowa

00009

                                                                                        Gratulujemy!

Dnia 7 maja odbyła się Akademia z okazji 221 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wzięli w niej udział uczniowie z klas IV-VI pod kierunkiem p. Małgorzaty Piekarskiej.

000010

W ich wykonaniu usłyszeliśmy wiersze i pieśni nawiązujące do tego okresu w historii; takie jak: „Polonez Trzeciego Maja”, Witaj majowa jutrzenko”, „Jak długo w sercach naszych”

Dnia 27 kwietnia odbył się w szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji każda klasa miała za zadanie namalować na asfalcie „Drzewo – symbol życia”. 

 000021

000022

000023

Dnia 20 kwietnia 2012 r. gościliśmy w naszej szkole Jego ekscelencję Biskupa Rzeszowskiego – Kazimierza Górnego. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu szkoły, powitaniu Jego Ekscelencji przez dzieci głos zabrała p. Magdalena Szeliga, która w zastępstwie za Dyrektora Zespołu Szkół – powitała Szanownego Gościa. W dalszej części uroczystości wszyscy zebrani mogli wysłuchać montażu słowno - muzycznego w wykonaniu uczniów z klasy IV-VI pod kierunkiem p. Małgorzaty Piekarskiej. Występ miał charakter patriotyczny i nawiązywał do sylwetki Patrona – mjr. Henryka Sucharskiego. W wykonaniu uczniów usłyszeliśmy przejmującą pieśń pt. Ojczyzno ma...” a także Rotę.

Spotkanie z księdzem Biskupem było wyjątkowe i wzruszające. Na pewno nas umocniło i dało siły do dalszej pracy i nauki.

000011

000016

000029

000034W okresie od lutego do marca uczniowie z klasy piątej prezentowali swoje wystawy na górnym  korytarzu szkolnym.

Lekcja języka polskiego inaczej! Uczniowie na zajęciach dzielili się swoimi zainteresowaniami. Michał Worek opowiadał o różnych rodzajach tygrysów. W bardzo obrazowy i pasjonujący sposób opowiadał o ich przystosowaniach, życiu; np. o tygrysach sumatrzańskich.

Z okazji I Dnia Wiosny, który przypada na 21 marca uczniowie z klas I-VI przygotowali krótkie programy artystyczne pod kierunkiem wychowawców klas.

8 marca wszystkie dziewczynki, małe i duże spotkała miła niespodzianka. Od samego rana były obdarowywane słodyczami i przyjmowały życzenia od męskiej części społeczności szkolnej. W rewanżu dziewczęta również poczęstowały chłopaków słodyczami z okazji obchodzonego 10 marca Dnia Mężczyzny.

14 lutego zgodnie z dobrą przyjętą tradycją w naszej szkole odbyły się Walentynki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował program artystyczny. Odbyła się też poczta walentynkowa. Każdy uczeń i nauczyciel otrzymał drobny upominek. Program przygotowały panie: Ilona Dulla i Elżbieta Koczwara.
            Dnia 1 lutego odbył się wyjazd do kina Helios w Rzeszowie na film pt. „Alwin i wiewiórki 3”, w którym wzięli udział uczniowie z klas IV-VI. Po emisji filmu wszyscy udali się do Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, gdzie miała miejsce bardzo ciekawa lekcja historyczna pt. „Śladami przeszłości w laboratorium 3D”. Wyjazd zorganizowała p. Magdalena Szeliga. 


0011

0018

0036W dniach 30-31 stycznia odbyły się ferie szkolne, gdzie główną atrakcją były zabawy ruchowe. Grupa uczniów z klasy szóstej miała zorganizowane zimowisko z noclegiem, gdzie uczniowie piekli ciasteczka, grali w piłkę, w tenisa zimnego itp. W drugim dniu ferii zimowych uczniowie oprócz rekreacji sportowych uczniowie możliwość wysłuchania pogadanki na temat ciekawostek o dinozaurach, którą wygłosił Kacper Obarski z klasy piątej. Drugą  prezentację przygotował Michał Worek, który opowiadał o zwierzętach lądowych i ptakach. 

003

004

0024

0038

0039

Dnia 23 stycznia w mroźny, śnieżny dzień uczniowie z klasy V i VIU wybrali się pod okiem opiekunów do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie na sztukę teatralną pt. Tajemniczy ogród” w wykonaniu  aktorów z Wrocławskiego Teatru Edukacji „ARTENES”. Po spektaklu odbyło się spotkanie z jednym z aktorów, który w zabawny a jednocześnie pouczający sposób opowiadał o swojej pracy. W trakcie wycieczki uczniowie mogli zobaczyć przepiękną Szopkę Bożonarodzeniową, znajdującą się w kościele Ojców Bernardynów, w kościele Farnym, gdzie również można było zobaczyć nastrojową szopkę. Na koniec wszyscy udali się do kościoła p.w. Chrystusa Króla , gdzie odbyło się spotkanie z ks. Grzegorzem Kotem, który przybliżył nam krótko historię tego kościoła, opowiadał o różnych obrazach znajdujących się w tej świątyni. Następnie ksiądz Kot zaprosił nas do salki katechetycznej, gdzie uczniowie mogli poczęstować się pysznymi drożdżówkami.

            Po bardzo sympatycznym pobycie w stolicy województwa podkarpackiego wszyscy udali się na przystanek autobusowy, skąd autobusem firmy Cossma, udaliśmy się do Iwierzyc.

Wyjazd zorganizowała p. Małgorzata Piekarska.


 0010

0012

027

0029

Dnia 21 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa – choinka. Rodzice z Rady Rodziców przygotowali poczęstunek. Po wielu latach dyskotek na tegorocznej karnawałówce zagrał zespół muzyczny „DRIMERS”. Pięknie udekorowana sala gimnastyczna w odcieniach

szafiru, granatu, błękitu i bieli zachęcała do zabawy.

 0013

0025

0026

0041

Dnia 20 stycznia odbyła się pogadanka z policjantem – p. Jackiem Świeradem, który wszystkim uczniom przypomniał o podstawowych zasadach poruszania się po drodze i udzielił wielu wskazówek, jak poruszać się po jezdni, aby bezpiecznie dotrzeć do celu.

 0023

0040Dnia 12 stycznia odbyło się spotkanie w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwierzycach w ramach powołanego Klubu Aktywności „Spinacz”. W spotkaniu tym licznie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Mogli zobaczyć, w jaki sposób skleja się modele samolotów, by następnie popróbować swoich możliwości.

4 stycznia odbyło się w naszej szkole spotkanie z podróżnikiem, który opowiadał o odbytej podróży po Tanzanii, znajdującej się w Afryce Wschodniej. Uczniowie mogli dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o tym egzotycznym kraju, poznać wiele ciekawostek oraz porównać swoje życie do życia mieszkańca Tanzanii.

 022

0037
Dnia 22 grudnia odbyła się Wigilia. W uroczystości wziął udział Wójt Gminy – p. Bogusław Mucha, radny i sołtys wsi Iwierzyce, p. Stefan Toś, Przewodnicząca Rady
Rodziców – p. Wiesława Szeliga, z-ca przewodniczącej Rady Rodziców Mateusz Worek a także Rodzice z Rad Rodziców. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie. W trakcie Wigilii został odczytany fragment z Pisma św. przez ks. Macieja Chuchlę, następnie wszyscy połamali się opłatkiem. Wszyscy mogli również zobaczyć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klasy II i III pod kierunkiem p.,Jolanty Duda i Krystyny Bochnak. Na koniec wszyscy uczestnicy mogli zjesć tradycyjną potrawę wigilijną – barszcz czerwony z uszkami.

 001

002

0020

0034

0035

Dnia 13 grudnia odbyła się Akademia z okazji 30 r. wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. W akademii wzięli udział uczniowie klasy szóstej. Trzynastolatkowie przypomnieli ważne daty, teksty, hasła, utwory nawiązujące do tego okresu. W programie przygotowanym przez p. Magdalenę Szeligę można było usłyszeć utwory muzyczne kojarzone z tym trudnym czasem.

 0017


Dnia 8 grudnia odbył się wyjazd do teatru Maska w Rzeszowie na spektakl pt. Królowa Śniegu”do baśni H. Ch. Andersena. Spektakl wyreżyserował Oleg Żiugżda. Po magicznym przedstawieniu, w przepięknej zimowej scenerii uczniowie uczestniczyli w lekcji teatralnej na temat ruchu scenicznego, gdzie dzieci mogły poznać znaczenie gestu na scenie, popróbować różnych etiud ruchowych. Wyjazd zorganizowała p. Małgorzata Piekarska.

 0016

0033

Dnia 6 grudnia  do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj, który obdarował wszystkich uczniów upominkami.

 0015

0032


  

Sukcesem zakończył się udział chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej chłopców. Zawodników przygotował p. dyrektor Waldemar Piekarski.

            Dnia 22 listopada odbyły się w szkole tradycyjne „Andrzejki”. Klasa piąta pod okiem wychowawczyni – p. Ilony Dulli przygotowała wróżby andrzejkowe, zaś o poczęstunek dla uczniów postarali się rodzice. Dyskotę andrzejkową prowadzili chłopcy z klasy szóstej.

 024

0013

014

015

  

Tegoroczna edycja konkursu z cyklu „Literatura i dzieci”, która w tym roku przebiegała pod hasłem: „Trzy magiczne słowa – proszę, dziękuję, przepraszam” należała do niezwykle udanych. Konkurs ten organizowany jest przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

W kategorii „Recytacje” z klasy drugiej wystąpili: Ania Franczyk, Ola Kisiel, a w kategorii „Piosenka” – Basia Gredys, natomiast z klasy trzeciej zaprezentowali się publicznie następujący uczniowie: Szymon Fleszar, Gabrysia Wlezień, Paweł Szeliga.

Do eliminacji powiatowych konkursu zakwalifikowali się: Basia Gredys, Szymon Fleszar

i Gabrysia Wlezień.

            W starszej kategorii wiekowej klas IV- VI na I etapie konkursu wzięli udział z klasy czwartej: Kasia Gredys, Ania Pyrdek, Krystian Toś, z klasy szóstej: Bartosz Bochnak i Elżbieta Szeliga. Do kolejnego powiatowego etapu przeszli: Bartosz Bochnak, Ela Szeliga i Ania Pyrdek. Do III etapu w młodszej kategorii wiekowej zakwalifikowali się: Basia Gredy,. Szymon Flesza, zaś w starszej kategorii Bartosz Bochnak, zaś Ania Pyrdek zdobyła wyróżnianie.

Niebywały sukces odniosła Basia Gredys z klasy drugiej, która zdobyła I miejsce

w wojewódzkim etapie konkursu.

Uczniowie pracowali pod kierunkiem pań: Krystyny Bochnak, Jolanty Duda i Małgorzaty Piekarskiej.


             Dnia    14 listopada odbyła się Akademia z okazji 93 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Akademię przygotowała klasa czwarta pod kierunkiem p. Magdaleny Szeliga. Poezja przeplatana patriotycznymi pieśniami nadała uroczystości odświętny charakter. Z tej też okazji dla uczniów klas IV- VI zorganizowano szkolny konkurs pt. Polskie symbole narodowe”:

I miejsce zdobył Karol Mucha (klasa IV)

II miejsce zajęła Aldona Wiktor (klasa VI)

III miejsce zdobył Bartosz Bochnak (klasa VI)

            W XII Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej, który odbył się 15 XI w Domu Kultury w Wiercanach uczennica klasy drugiej – Basia Gredys zdobyła II miejsce. Kolejnego sukcesu Basi serdecznie gratulujemy!

Uczennicę przygotowała p. Krystyna Bochnak”. Swoje zdolności wokalne Laureatka mogła jeszcze raz zaprezentować tym razem podczas Koncertu Laureatów, który odbył się Klasztorze Braci Kapucynów w Sędziszowie Młp.Dnia 21 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwierzycach odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski z cyklu: „Wawiłow, Gellner, Usenko dzieciom”.  

W/w konkursie w eliminacjach gminnych w młodszej kategorii wiekowej wzięli udział Szymon Fleszar i Gabriela Pazdan, zaś w starszej kategorii wiekowej zaprezentowali się: Bartosz Bochnak i Elżbieta Szeliga. Bartosz Bochnak z utworem pt. „Daktyle” D. Wawilow zajął I miejsce, zaś Elżbieta Szeliga zdobyła II miejsce z utworem tej samej autorki

 pt. „O rupakach. W zmaganiach powiatowych konkursu Bartosz Bochnak zdobył III miejsce. Uczniów przygotowała p. Małgorzata Piekarska i p. Jolanta Duda.

GRATULUJEMY!

020

0030

0031

08

09Dnia 17 października zawitała do naszej szkoły Grupa Artystyczna „Rekonstrukto”, która przedstawiła lekcję historyczną pt. „Staropolski sarmatyzm i epoka szlachecka”.

W lekcji wzięli udział uczniowie z klas I-VI a jej zorganizowaniem zajęła się p. Magdalena Szeliga.

 010

011

021

0032

Dnia 14 października obchodzone było w naszej szkole „Święto Szkoły”. Tradycją naszej szkoły jest to, że podczas uroczystości szczególnie wspominamy naszego patrona- mjr. Henryka Sucharskiego a pierwszoklasiści, dzięki aktowi inicjacji stają się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej. W trakcie uroczystości odbyło się również rozstrzygnięcie szkolnego konkursu historycznego – „Śladami Patrona”.

A oto laureaci konkursu:

I miejsce zajął Bartosz Bochnak z klasy szóstej

II miejsce zdobył Karol Mucha z klasy czwartej.

III miejsce zajęła Anna Wiktor z klasy piątej.

Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

03

07

017

018

019

0027

028 

              Dnia 13 października odbyła się Akademia z okazji Dnia Nauczyciela, w której wzięli udział uczniowie klasy czwartej pod kierunkiem p. Elżbiety Koczwary i p. Ilony Dulli. Było dużo dobrej zabawy, ponieważ każdy nauczyciel otrzymał prezent, który w dość zabawny sposób obrazował jego dziedzinę nauki.

            Gratulujemy pomysłów i dziękujemy za pamięć.

 06           Dnia 15 września uczniowie klasy szóstej razem z wychowawcą – p. Małgorzatą Piekarską spotkali się przy ognisku. 01 02 012 023 025 026Dnia 8 września 2011 r. Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej

w Iwierzycach spotkało się z ks. Grzegorzem Kotem, który po trzech latach pobytu w Nockowej i nauczaniu religii w naszej szkole przeszedł na inną placówkę parafialną do Parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie.

Życzymy Mu z tej okazji wiele zapału, energii do pracy w posłudze kapłańskiej, jak też w pracy z młodzieżą w Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Pułaskiego w Rzeszowie.

Zdjecia1456
Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

            Dnia 1 września 2011 r. rozpoczął się nowy rok szkolny 2011/2012. Najpierw odbyła się msza święta w kościele parafialnym w Nockowej. Po zakończonej mszy św. odprawionej przez ks. Macieja Chuchlę wszyscy udali się do szkoły, gdzie powitał zgromadzonych na sali gimnastycznej dyrektor placówki - p. Waldemar Piekarski. W swoim przemówieniu wspomniał o roku poprzednim, który był bardzo pomyślny ze względu na sukcesy, w tym zdobycie tytułów laureatów konkursów, czy też zdobycie przez szóstą klasę najwyższego 9. staninu na sprawdzianie zewnętrznym. Dyrektor bardzo serdecznie powitał pierwszoklasistów, jak również nowych nauczycieli: ks. Macieja Chuchlę i p. Artura Starczewskiego – nauczyciela matematyki, który został przyjęty na czas nieobecności

p. Danuty Grabowskiej.

W nowym roku szkolnym zostały przydzielone wychowawstwa następującym nauczycielom:

Klasa I – p. Elżbieta Koczwara

Klasa II – p. Krystyna Bochnak

Klasa III- p. Jolanta Duda

Klasa IV – p. Magdalena Szeliga

Klasa V – p. Ilona Dulla

Klasa VI – p. Małgorzata Piekarska

            Na koniec uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.


Zdjecia1453

Zdjecia1454

          

 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com